Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoldhandRent

    őstag

    válasz GoldhandRent #147 üzenetére

    uh, közben eszembe jutott:

    estére beraktam akku kímélő módba, meg akartam nézni mit merül az éjjel vele..na reggelre a telefon ki volt kapcsolva, de nem lemerült, csak valami okból kifolyólag kikapcsolta magát...
    emiatt most az akkufigyelő azt hiszi, hogy reggel vettem le a töltőről (pedig este), és nem is 100%-nál kezdődik a görbe.

    az edge értesítő világítás érdekesen működik. egyszer valaki észrevette, hogy felvillant a széle, én még sosem láttam élesben.. egyedül akkor, mikor lezárom a telefont..ilyenkor felvillan

    az ujjlenyomat olvasó nem olyan gyors, mint a hagyományos megoldások, de (a Note3-hoz képest) a kijelző hamarabb bekapcsol, amivel valamelyest kompenzál

    Felül a kamerakivágás alapvetően nem zavar, jól lekezeli minden program, ellenben a hajlítás miatt lelógnak dolgok a kijelzőről (nem az edge, hanem a felső alsó szélek nem L, hanem C alakban "végződnek" vagy nemvégződnek)
    képnézegetésnél viszont csúnyán levágja a képről azt a rész, ahol a kamerakivágás és (ha úgy állítod be) kamerakivágás elrejtő fekete állapotsor van. Itt semmi nem látszik a képről.. pl egy prinscreen a telefonról, akkor az állapotsorban pl a töltöttséget nem látod, levágja...

    a Mi átköltözés egyszer működött, azóta nem tudnak egymáshoz csatlakozni a telefonok. az az egy alkalom elég volt, mert átköltöztem, de a kontaktjaimmal voltak problémák (mi fiókba mentett kontaktok nem kerültek át)

    tegnap óta néha az AOD eltűnik, szerintem valamit elbasztam a beállításokban (engedélyeknél hogy mi tarthatja ébren a készüléket, meg mi mehet képernyőzárra)
    esetleg valakinek ötlet erre ?

    most hirtelen ennyi jutott eszembe, ha van valami kérdés kérdezzetek

    [ Szerkesztve ]

    -

  • zazenke

    őstag

    válasz GoldhandRent #147 üzenetére

    a kijelző idő tényleg kevés ekkora aksihoz . Ezek szerint nem tévedett a gsmarena sem. Kíváncsi vagyok érkezik e rá javítás mert ez elég nyomós érv a telefon mellett. lehet rá kéne kérdezni a márkaképviseletnél tudnak e róla . Más a napokban ajándékba vettem egy redmi 8 at és több hibát is látok a szoftver működésében de ezeket lehet kompenzálni más progival de egy dolog nagyon zavar ez pedig az autómata fényerő szabályzó. Konkrétan elég butácska a samumhoz képest vagy inkább úgy fogalmazok hogy lassú reagálású. sötét szobából átmegyek egy világosba és sokat kell várni hogy felvegye a fényerőt . A kérdésem az hogy ez minden xiaominál így megy pl a note 10 nél is ?

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz GoldhandRent #147 üzenetére

    Az nagyon kevés, nekem Poco F1 snapi 845el, 4000es aksival 1évesen tud 7h+ SOTot. 9T Pro újonnan 8h+ SOT.

    Vmi el van szúrva ott.

    @zazenke fényerő szabályzás sose volt miui erősége. ez ahogy lejjebb írták miuinál nem hiba hanem feature. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák