Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    Kiadhatták volna előbb is. Az Anno 1800 beta épp most ért véget, és elég tré volt a teljesítmény, rosszabb, mint a zárt beta alatt. Furcsa mód a zárt beta flottul működött, ez viszont hibáktól hemzsegett.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • Duck663

    őstag

    válasz Raysen623 #2 üzenetére

    Több megbízásnál előfordult, hogy hiába teljesítettem, vittem oda a hajóval amit kellett, nem történt semmi. A szigetek közötti kereskedelem egyszerűen leállt, pedig mindenből volt. Nem lehetett 3 vagy több irányban telepakoltatni a hajókat, szigetek között körbe akartam járatni egyet. Ha pedig valami kór felütötte fejét, vége volt a dalnak. 3 kórházat építettem, mégsem voltam képes megfékezni a terjedését. A kalózhajók széllel szemben is úgy szelték a habokat, mintha valami külön kis lapátkerekük lenne. Ami külön bosszantó, bár nem hiba, csak funkcióhiány, hogy a hajókat nem lehet horgonyoztatni, jön valami kósza kalóz, az meg megy utána, amikor meg nem veszem észre, jön a baj, nem véletlenül hajóztatom a kereskedelmi útvonal egy adott pontjára, maradjon szépen ott. Amúgy jó a játék, jobb mint a 2205 volt, ebbe a 2 beta alatt több időt toltam, mint a 2205-ben összességében, de max leárazásban fogom megvenni.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák