Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atiska007

    senior tag

    válasz nyisziati #15 üzenetére

    Ez igaz, hogy miden hétre jut egy akkumulátor cikk, hogy na majd most már, de tényleg.
    Nem hurrogtam le senkit, csak az eredeti cikkben ott vannak a válaszok a kérdésekre nagy általánosságban, persze nem részletekre kitérve, hogy akkor hány mAh-s lesz a csúcs.

    Tesztelik, létezik, ez már jó hír, mivel ezek már kézzelfogható dolgok, és nem bs, hogy na lám, valamelyik laborban már valamit összeraktak megint, ami adott csillagállás mellett már működőképes, ha kecskét is áldoznak.

    Hogy az iparág váltsa valóra az ÉVEK ÓTA belengetett kapacitásokat!
    Ameddig lesz eladható lithium és ahhoz kemény üzleti érdekek tartoznak, addig el fogják húzni a grafén alapúak bevezetését. No de inkább húzok egy jó vastag fóliasisakot, mert a gyíkemberek már figyelnek..

    [ Szerkesztve ]

    Mittudomain!

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz nyisziati #15 üzenetére

    Mi a gond??
    Szinte alig valamit mond el a cikk. Az egyik legfontosabb dolog pedig az lenne, hogy ezt a 3000-es kapacitást mekkora mérettel és tömeggel érték el egy lítiumhoz képest.
    A másik ami köztudott hogy senkinek se érdeke hogy valami olyant toljanak az arcodba ami 5-10 évig jó lesz. A jelenlegi trend az hogy évente minden gyártó kidob legalább 1 csúcs modellt. Kötve hiszem hogy 2-3 évnél többre lenne majd az akku tervezve. Hogy adnák el az új modellt? Naivitás azt hinni hogy majd ez megváltozik.
    De amúgy meg én ennek is örülök macs70-el együtt. Már eleve az is nagyon jó lenne ha nem melegedne úgy a telo és nem lenne robbanékony az akku, mint a lítiumnál. :)

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák