Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rob3rt

    csendes tag

    Sziasztok. En mar megvasaroltam ezt a noteszt romaniabol (errdelybol vagyok) es az arahoz kepes en sokkal olcsobban vettem itt meg...kb 480 dolcsiert (1400 ron). Ami a teljesitmenyit illeti hat nem mondhatom h hasonlithato egy komolyabb procihoz viszont aki nem photoshoppolni vagy ien celora hanem office, bongeszes, zene, mess film annak tokeletesen megfelel. ajanlom h aki iensmi cuccot vasarol az egybol meg vegyen melleje 2 GB ramot es hasznaljon 64 bittes sevent mert a 32es rosszul megy rajta.A video kartyaja egesz joo elvesz a rendszer memoriabol 384 MB ramot de....a crysis 2 jatszodtam rajta :DD igaz nem valami nagy felbontassal es reszleteseggel de elindult. Ami az uzemidot illeti akun hat eleg jol teljesit egy 15.6 inches laptophoz kepest... 5.3 orat viszi takarekos modon ugy hogy kb felig lehuzva a fenyeroseg es megengedtem a procinak h felmenjen 1.6 GHZ-re (power 4 gear progiba szabalyozni lehet ezt).Aki szeretne egy nagyobb meretu notesz (nem netbookon) es hosszu aku uzemidot annak ajanlom nagyon ezt a lapittot. Feltoltottem egy kepet is par reszletekkel es ami a homersekletet illeti eleg soknak tunik az a bizonyos 59 fok amit az Aida mutat viszont a laptop az hideg, abszolut nem melegedik

Új hozzászólás Aktív témák