Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jimbimx

    csendes tag

    válasz hallador #25 üzenetére

    Hosszú mérlegelés után Apple-utálóként megvettem az első Apple asztali terméket egy M1-s Mac-mini személyében. Az air-en törtem a fejem, de mivel x230-ra még sikerült a Big Sur-t felpetákolni, az asztali verzió mellett döntöttem. Amiket írsz, amiktől félsz magam is aggódtam korábban miattuk, de nem voltak megalapozottak a félelmeim. Az M1 chip tényleg valami csoda (na jó nem az, de nem tudok belekötni). A bővítési opciók árai valóban pofátlanok.
    Hogy mi használható m1-el? gyakorlatilag minden. Amit a "mindennapi" ember használ : Office- natívan, Chrome natívan, speciálisabb felhasználásra: Adobe cuccok natívan, játék: WoW natívan fut M1-n.
    Régi windowsosként féltem az osx korlátaitól, de nem nagyon találtam még olyan problémát (szigorúan átlagfelhasználóként ) amire nem volt megoldás.
    Úgyhogy állítom, hogy a korábban valóban rettenetesen túlárazott Apple világ mára alapkiépítése vonatkozásában csaknem BestBuy lett, és a bővített verziói sem kerülnek többszörösébe egyéb márkák hasonló kiépítésű termékeihez képest.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák