Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #04824576

    törölt tag

    válasz #16820480 #208 üzenetére

    Nem nézem le az embereket. Egyszerűen annyira kevesen használnak olyan alkalmazást, ami csak és kizárólag windows-on megy, hogy a vita szempontjából elhanyagolható a számuk. Főleg hogy azoknak is egy jelentős része külön munkagépet használ, jó esélyel OSX-el, ahogy mondod.

    Sokan elvannak telefonon, meg tableten, de azért azok, akik olyan pc-s alkalmazásokat használnak, amik nem mennek mobil oprendszeren, jelentősen többen vannak annál, hogy elhanyagolhatóak legyenek.

    Az is vicces am, hogy kikelsz magadból, hogy a linuxot promózom, közben meg fújod a mantrát, hogy csakazértis windows. :))
    Van vele rengeteg gond. Nem csak adatvédelmi. Ha rendszeresen olvasgatod csak a prohardvert, olvashattál elég beszámolót, hogy kinek milyen gondja van a windows-al. Én ezeket azért nem ismétlem el, mert akkor azzal jönnél, hogy csak mástól hallott dolgokat fújok. De pl. random kifagyással találkoztam nem egyszer a win 10 alatt. Máig nem tudom, mi okozta. Ehhez képest linux ellenérv annyi szokott lenni, hogy néhány professzionális alkalmazás nem fut rajta (rendesen), amiket igen kevesen használnak.

    Persze, vannak, akik azt mondják, hogy szinte semmi nem megy rajta, csak böngészni, meg office-ozni jó, de azok sztem sose láttak még linuxot, vagy legalábbis nagyon régen.

Új hozzászólás Aktív témák