Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kormi76

    aktív tag

    válasz Pusztitusz #35 üzenetére

    Igen, bírságolható lenne (nem kell perelni senkinek, ez nem Amerika). És kapnak is bírságot nem egyszer. Ezt ki vitatja? Itt most ezzel a gyártóval kapcsolatban merült fel a konkrét probléma, ehhez szóltam hozzá. Engem nagyon nem érdekel, hogy milyen márka, ha elítélendő amit tesz.

    Amúgy elárulod mi a trollkodás abban, hogy érdemileg hozzászólok? Az általam reagált illető hozzászólását, ha elolvasod, akkor rájössz, semmi érdemleges tartalmat nem hordoz személyes megjegyzéseken kívül.

    Egyébként, ha valaki nem járja végig az összes gyártóval kapcsolatos összes cikket, amiben visszásság fedezhető fel, akkor ne is szóljon hozzá egyikhez se? Ma feljöttem a PH-ra, ezt láttam meg a hírek között, ennyi. Sajnálom ha néhány gyártó-hívő fanatikus lelkét sérti, ha a szeretett multijukkal kapcsolatban valaki negatívan nyilvánul meg, de én nem kötődöm egyikhez sem, nem szeretem, vagy utálom egyiket sem, így nem tudom átérezni a fájdalmatokat.

    A személyeskedés, meg ez a kakaós dolog... ez most komoly? Ennyi az érved? Örvendek.

Új hozzászólás Aktív témák