Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Noukoum #36 üzenetére

    10éve ~3évig együtt gyurtam pár nepperrel. Én is este mentem gyúrni ők is aztán szaunia miegymás.

    A legnagyobb kasza azokon a körökön volt amikor kvázi 0ban tudták elhozi. Tipikus plda a motorhibás darabok az kint totálkár. xyz márkának volt egy szar szériája azt imádták. Volt két szerelőjük 30.000Ftból megoldotta, hogy még 20.000kmet elguruljanak, check engine ne égjen. Elképesztőt kaszáltak rajta.
    A másik kedvenc az elöl totálkár hátul totálkár tipusok összeragasztása volt. Arra is megvolt az emberük úgy dolgozott, hogy ha nem volt megemelve, nem tudták mit kell nézni ők se szúrták ki! Nagyon szépen dolgozott. Persze ha szerencsétlen karambol volt az autó egyik fele ment balra a másik jobbra... a benn ülő család helyébe meg nem lennék.
    mindig kitaláltak vmi hülyeséget, egymást közt versenyeztek elképesztő néha hatrozottan vicces volt. Persze a másik oldalnak ez így istenverése.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák