Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marchellow

    tag

    és eddig hány iTunes Movie Store zárt be profitabilitási okokra hivatkozva bármely országban? én egyről sem tudok. az, hogy pénzügyileg bukás az nekünk tökmindegy, mindaddig amíg nyitva lesz és adott a lehetőség, addig mint egy kapcsolt szolgáltatás jó dolog. oda-vissza erősíthetik egymást a hardver eladásokkal.

    szerintem is drága. de ha már vennem (kölcsönöznöm) kéne, akkor előbb mennék ide mint DVD kölcsönzőbe. utoljára VHS-t kölcsönöztem ki még a 90-es évek végén.
    simán elpöfögök annyi benzint amíg eljutok egy DVD kölcsönzőbe, mint amennyi a kölcsönzés felára. jelenlegi árfolyam mellett amúgy a DVD turkálókban kb 3 euró egy DVD.
    ezzel nem versenyképes, hacsak nem azt vesszük figyelembe, hogy innen azonnal tölthető.

    a szinkronhoz meg annyit, hogy szerintem utoljára kb. 2000 környékén készültek jó szinkronok, onnantól valahogy nem az igazi. van jó pár klasszikus, amit csak szinkronnal vagyok hajlandó megnézni, mert olyan pokolian jól sikerült.

    amúgy ha a román nemzeti tv-ben meg lehet tenni, hogy leadnak filmeket eredeti nyelveken, felirattal, akkor nem értem, hogy Magyarországon miért nem képesek erre. nem kicsit járulna hozzá az emberek nyelvtudásához.

Új hozzászólás Aktív témák