Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Achill3uS

    veterán

    Köszönöm mindenkinek! Abu neked pedig a hírt, külön megtiszteltetés :R

    Ez volt a 3. cpu amit vettem, hogy valami értelmes eredmény legyen, nagyon sok a gyengén tuningolható és nagyon melegedő Comet Lake. Viszont az alaplapok nagyon kezesek, amit eddig próbáltam hihetetlenül egyszerű volt vele az oc. Az említett Apex XII ln2 alatt valami elképesztően könnyen teljesített. Der8auer is említette, hogy nagyon könnyű dolgunk van ezzel a platformmal.
    És tényleg! Gyakorlatilag vizes és subzero tuningnál is elmondható, hogy az egyik legnagyobb kulcs a megfelelő load line calibration és a vcore kombinációjának az eltalálása. Ha túl sok a feszültség BSOD, ha túl kevés BSOD, ha sikerül az adott hőfokhoz való optimálist eltalálni voila' lefut a teszt. Nitrogén alatt a PLL sávszél / feszültség optimális beállítása szintén még nagy kulcs, de ennyi. Ezen kívül nem volt semmi coldbug probléma, mehetett végig a rendszer 6-7 órán keresztül "full poton" -193C körül, nekem csak a benchmarkokra és az OS-re kellett koncentrálni.
    Szóval nagyszerű élmény volt ezt a platformot is megnézni, hogyan viselkedik extrém körülmények között, köszönöm még1x a lehetőséget az ASUS-nak és a Team Group-nak!

    werk fotó ROG logóval még a matrica előtt ;]

    [ Szerkesztve ]

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Új hozzászólás Aktív témák