Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz updog #37 üzenetére

    Attól, hogy szerinted nem távolsági busz jár, attól az még az. (Egyébként elővárosi járat.)
    Nekem nem elvárás az expressz, de a távolsági busz nem egyenlő az expressz járattal.

    A tömegközlekedés valóban ördögi kör, csak fordítva ülsz a lovon. Ez egy szolgáltatás. Nyújtson jó szolgáltatást és igénybe veszem. Tojjon le és én is letojom. Ha nem kell a pénzem, majd odaadom másnak. Rengeteg visszajelzést kap az összes itthoni szolgáltató és én úgy látom, nem nagyon foglalkoznak vele.

    Pl. 2 éve nyáron még ott tartott a MÁV, hogy a balatoni járatok egy részén nem volt extra kerékpártároló, miközben fürtökben lógtak az emberek és kerékpárok a vonaton. (Annak ellenére, hogy tudták mennyi jegyet lehet értékesíteni 1-1 vonatra.)
    Minden évben eddig ez ment, pedig pontosan tudják, hogy az előző évben azonos időszakban mennyi kerékpár jegy kelt el.

    Amúgy a buszsáv nem tudom, hogy került ide, én nem írtam, hogy a buszok késnek.
    Illetve a 6-s főút Budapesten kívüli részén hol szeretnél buszsávot kialakítani? Összesen 2 sáv van. Az M6-ra meg gondolom csak nem akarsz buszsávot. ;]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák