Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz mirtex #6 üzenetére

    Köszi!
    Valóban, az üzemidőre jobban nem tértem ki. Az igazság az, hogy a cikk akkor indult, amikor 3 hetes volt az egér. Aztán pihentettem az írást kicsit, és az üzemidőre már nem tértem vissza. De akkor most megteszem itt, aztán lehet, hogy a cikkben is frissítem.

    Üzemidő update

    Ha azt vesszük alapul, hogy az új elemekkel 1000 napot ír, akkor jelenleg így állunk:
    Január 20-tól használom. Most azt írja, hogy 915 nap van még vissza. Az 85 napnyi használat bruttó 110 nap alatt. Azért bruttó, mert munkahelyen használom, ahol napi átlag 9 órát vagyok, mikor hazamegyek kikapcsolom, így a hétvégék és az éjszaka nem számít bele. Szóval a szkeptikusság indokolt, hiszen nettóra vetítve ez nagyjából a harmada használat, vagy még kevesebb. Tehát ~30 napnyit használtam 24 órás üzemre átszámítva. A szoftver szerint 85 napnyit. Ez alapján legjobb esetben is a felét bírja, ami még mindig másfél év. Persze ez 24 órás használatot jelent, de ha kikapcsolgatjuk, akkor még több is lehet, mint 1000 nap.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

  • nyunyu

    félisten

    válasz mirtex #6 üzenetére

    Viszont az optika elhelyezkedése rettenetes. Azontúl, hogy szokást igényel, a rövid, gyors és pozícionálást igénylő helyzetekben rendszeresen cserben hagyhatja az embert (Pl Bejeweled Blitz).

    Ez inkabb az aggressziv energiatakarekossag rovasara irhato.

    Ha megmozditod az egeret, kb. 10 masodpercig dolgozik teljes sebesseggel a szenzor, majd egyre ritkabban pislog.
    Igy ha sokaig tetlen az eger, akkor tizedmasodpercekbe is telhet, mire reagal a mozditasra.

    Optika elhelyezkedese max addig zavar, amig meg nem tanulod, hogyan kell ugy mozgatni az egeret, hogy mindig ugyanabba az iranyba nezzen az orra.
    Nem eleg a csuklot forgatni, ha vizszintesen akarod mozditani az egeret.

    Nekem pl. 3 evig nem tunt fel, hogy MX Revonak pont a masik oldalan van a szenzor, mint elotte az MX1000-nek volt.
    Akkor is csak azert, mert egymas melle tettem a ket egeret.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • nyunyu

    félisten

    válasz mirtex #26 üzenetére

    1 elem ~22gramm minuszt jelent.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák