Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz SkyLine3000 #837 üzenetére

    még a tavasszal fogtam ki egy olyan V30-at, mint a te V50-ed: patika állapot, az előző tulaj még a gyári fólia "tokot" is őrizte, makulátlan, karcmentes telefont adott át. az akksi már csak 85%-os kapacitással rendelkezik, de így sincs okom panaszra. tartaléknak meg egy csomó jó telóm van, semmi nem szól egy V50 beszerzése mellett, de már vagy fél éve lamentálok :D a V60 nekem nem tetszik, meg túl nagy is, a V50-re meg úgy tekintek, mint utolsó igazán jó LG (a G8, meg a G8x, meg a V50s mellett).

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz SkyLine3000 #837 üzenetére

    Nekem is V30+ DS 4/128GB Blue verzió van, amit már akkor nehéz volt beszerezni és tartalékéknak tettem el én is (~ 2 év használat után) és olyan mint az új. :)

    V50 a legjobb eddig, de mintha a V30+ hangzása (ugyanazzal a 64 Ohm fülessel) jobb volna és a V10 is jobb lett volna :D
    V20 azért volt jó, mert 2 SIM volt benne + az mSD ! (ezt egyik sem tudta) és az volt az utolsó amibe cserélhető volt az akksi hátlap levétellel. V30/40/50/60 amik fixek voltak és cseppálló (sokan medencébe vagy csaptelepbe rakva próbálták vizbe több-kevesebb sikerrel...)

    V50S is van, ezt nem is tudtam...gondolom (ez S) = Második kiadás lehet?
    Hátlapján a kamera sem annyi van mint a sima V50-be és gondolom Dual Screen sincs(?) nem neztem konkrétan azt a verziót.

    Nekem volt V10,20,40. és 30+ még van meg az 50-s is.
    A 10,20, verziót eladtam és pont úgy kapta meg az új tulaj mintha újként bontotta volna ki! :K
    /azokat még nem aprópénzért vitték el/

    V40 amit hasznaltam 14 napig, nem jött be, így elálltam és nem sokra rá kijött a V50 amit meg is vettem és ezáltal a V30+ le lett váltva.

    Minden LG V szériás telefonom újként/bontatlan fóliás verzióba szereztem, volt amit csak külföldről behozva lehetett be szerezni. LG nagyon elb*sz*a a marketing szempontból a telefonjait...nem voltak reklámozva nagyon, se szórólap, se semmi. (itthon biztos) :U

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák