Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Palibá

    tag

    válasz Sigma7 #4218 üzenetére

    Köszi a korrekt és tartalmas válaszod!
    Igen, mielőtt megvettem, több mediamarktban is eltöltöttem jó sok időt a fejesek végighallgatásaival, és hihetetlen módon, meglepődésemre, számomra jobban tetszett a kis thomson produkciója, mint a nagy márkák 50 de akár 80 ezres fejhallgatóinak, tehát a teljes kiállított termékszortimentből ennek hangja állt legközelebb az ízlésemhez (egyébként máig sem értem miért, hisz 8x-10x drágábban azért elvárná az ember a fölényes alázást a többiektől). Emellé még szerintem nagyon jól is néz ki ez a barna és vaj színű (mű)bőr külső, kellemes selymes tapintású (mint bizonyos audikban a kapaszkodók, gombok) műanyaggal ötvözve.
    Megveszem a VER-t és kipróbálom, bár a külső megjelenése nem tetszik, sem az anyaghasználata, de ha ott spóroltak, a hangminőség javára, akkor kár lenne élből elvetni.
    Elmélyedek majd abban a fejhallgatós topicban. Bár sztem én nem vagyok az a tipikusan vájtfülű, de amíg látom illetve érzem az értelmét, és míg ésszerű határokon belül megéri a befektetést, kitolnám a határokat a füleim kényeztetését illetően :)
    Kösz mégegyszer! :)

    [ Szerkesztve ]

    Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

Új hozzászólás Aktív témák