Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzolo

    senior tag

    válasz bucsupeti #5511 üzenetére

    Most jött meg a szervizből hétfőn. Ezzel a rádióproblémával és a cehaeries által is tapasztalt bekapcsológomb-problémával adtam le.

    Alaplapcserét kapott és "szoftverfrissítést". Így független telefont kaptam vissza, v10h-Eur verziós szoftverrel.

    Természetesen JB frissítés után megkapta a gyárit, de ez se segít rajta. 6 hónapja nálam van már, elsők között vettem novemberben, sose panaszkodtam a telefonra sok emberrel ellentétben, de mostmár kezd elegem lenni belőle.

    Milestone2: én sokat nem vacilláltam, amikor megláttam a teló árát a T-nél és az itteni tesztet, nem sokat gondolkodtam, jöttem át a lehúzós Vodától azonnal. Végre egy elérhető áru tepsi, olyan hardverrel ami mindenre elég lesz, várhatóan pedig kap frissítésekel is. Nem is lett csalódás. Nagyon simán működik, jól néz ki a menü és rengeteg kényelmi funkció van a szoftverben, amit az Lg tett bele. A legidegesítőbb tulajdonság talán az, hogy böngészés után állandóan újra kell tölteni a főképernyő tartalmát. Ez úgy belerondított a Smooth érzésbe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák