Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joestone

    addikt

    válasz kutjaaa #29484 üzenetére

    18 óra 57 perce megy akkuról úgy , hogy wifi , 3g bekapcsolva , most volt egy kis gps -ezés is (cardiotrainer már működik). délelőtt 11 órától nagyjából délután 3 ig teszt képpen folyamtos zenelejátszás volt kihangosítva a speakerrre. Jelenleg 3450mV az akkufeszültség . 35 % . A százalékos érték azért nem mérvadó , mert a kernelben kicsit átírtam az ide vonatkozó részeket (A pillanatyni feszültségből számítja ki a százalékota min és max feszültségek figyelembvevételével). De még tervben más módosítás is , volt már egy teszt arra is , de a képernyődriveren dolgozni kell , hogy rendben működjön.
    Nem a data2system okozhatja a gondot , hanem mikor a telefon elmegy sleepbe úgy érzem nem teljes a sleep .
    A százalékos kijelzést pedig az lg bevasalta a kernelbe fixen hozzárendelve egyes százalékokhoz egyes feszültségértékekket. Ezzel csak az a baj , hogy pl 4199 mV is 99 % és a 4065mV is 99 %.
    Az én akkum például soha nem éri el a beállított 4200mV -ot 4196 -nál vége van.
    A mostani teszt kernelben átállítottam LI polimerre , (így azt hiszem működik a gyors és lassú töltés is) Gyorsan tölt míg el nem éri a beállított feszültségértéket utánna peig lassú töltéssel tölt míg a töltőáram le nem csökken. Ezekkel a beállításokkyal már sikerült olyat látnom a telefonon, hogy kikapcsolta a töltést.
    Még a százalékos számításon finomítaní kell , mert a most beállított 100% ot(4196mV) gyakorlatilag csak a töltés során éri el.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák