Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeteePeti

    őstag

    válasz manager2220 #2827 üzenetére

    Szia! Nekem ezek alapvetőek:

    Sygic (offline navigáció), Időkép, Filemanager, Avast (vírusírtó), Blacklist Plus (hívás blokkoló magántelefonszámokhoz), Menetrendek.hu, MX Player (videó lejátszó, van hozzá codec is), Nova Launcher Prime (gyári kezelőfelület helyett), Shazam (zene felismerő program), Speedometer pro (gps alapú sebességkijelző app), Swiftkey (virtuális billentyűzet), Traffi Hunter (magyar fejlesztésű treffipax filyelmezető), Tunein Radio Pro (internet rádió rengeteg hazai és külföldi csatornával), Zedge (háttérkép, élő háttérkép, csengőhang és értesítő hang letöltő)

    Most hirtelen ennyi!

    u.i: Viber, mondjuk én nem használom, de sokak körében nagyon népszerű

    OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923 | Opel Insignia 2.0T 260hp

  • kaveskanal

    csendes tag

    válasz manager2220 #2827 üzenetére

    Szia!
    Megpróbálok röviden válaszolni.

    Előttem már soroltak fel hasznos appokat, próbálgasd ki és majd meglátod melyik jön be. Nem oszt nem szoroz mennyit próbálsz ki. Idővel rájössz mi a hasznos számodra.

    Felhasználástól függ az adat és akksi fogyasztás. Ha az adatforgalmat figyelni akarod akkor kirakhatod a mobiladatot (kezdőlapon nyomvatart, widgetek, billentyű parancs és ott a mobiladat) nézi wifi fogyasztást is. Erre is van számos app de ez a beépített, én ezt használom.

    gmail: Ha a privát szférádat védenéd akkor app lock nevű alkalmazással lehet jelszavazni mindenféle appot. Nem próbáltam! Én a zárképernyő kódolást javaslom, vagy mintával vagy számkóddal. Idővel úgyis rengeteg fotód, videód lesz a készüléken, jobbnak fogod látni ha nem tud mindenki kotorászni. Levelekről, üzenetekről stb ne is beszéljünk.:)

    Röviden ennyi.

    Enjoy!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák