Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RaveForce

    veterán

    válasz Erdelyit #17958 üzenetére

    hát kinek mi a tökéletes :)
    nekem fontos, h a térerö indikátor pl ne legyen pirosas-sárgás, hnem csak zöldes, bántja a szemem az a piros-sárga szinkavalkád benne, szal nálam csak a full zöld térerö indikator játszik, ezenkívűl fontos nekem,h a be-kikapcs animációk a gyári s-class animáciok legyenek, bár a windows 7es hack animáciojával is megvoltam elégedve, de a crystal blue-s és a unknown useres is nekem nagyon nem tetszett.
    fontos még h a főmenü mögött szép legyen a háttér, és az ikonok is stilusosak legyenek

    [link]

    erről az oldalrol lenne az alap FW ami most fent van a sasa21 féle VADM_02, működésileg és a cserélendő dolgokon kívűl tökéletes :) [képek]

    és amit cserélni kéne az ugyanazon az oldalon lévő bavid féle MIBBA_02
    [képek]
    a következőket: teljes főmenü háttérrel álló és fekvő nézetben, feladatkezelő ikonjai, parancsikon képernyő ikonkészlete

    nos ennyi lenne, számomra ez lenne a tökéletes kinézetű és működésű fw :) illetve hazudtam, mert ha végre vki megtudná oldani, h a 4 kezdőképernyő háttere vmi frankó kép lenne az azért sokat dobna a telón :K

    [ Szerkesztve ]

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Új hozzászólás Aktív témák