Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz S e t h #1820 üzenetére

    Én sem értem mi volt a céljuk. Értem én hogy nem tudták beletenni az s835-t, mert azt elhalászta a Samu, de a nagy beharangozás a bemutatásával, majd mégis késtek a kiadással.. Elb@szta az LG ezt a G6-al akárhogy nézzük. Mert így lett egy G5 rev2.0 kiadás. Jó telefon, szó sincs róla hogy rossz.. 2 apróságot leszámítva hibátlannak mondanám..
    Arról nem is beszélve, hogy a G6 marketingje egy nagy nulla. Csak a Vodánál lehet látni élőben, se a Tmobilnál, se a Telenornál nincs kirakva, MediaMarkt, Euronics és társai helyen meg pláne nem találod meg..

    Ami a V szériát illeti. A másik balf@sszságuk..
    V10 jött hozzánk, de csak GSM verzióba, amire gyártói gari is van. V20 már nincs európai verzióban, csak a partnerogsm árulta, de csak bolti garival, LG-nek még alkatrésze sincs hozzá, így wcpapír-effekt..
    Ezek után a V30-nak se jósolok jobbat.. Az legalább megkapja az idei csúcshardvert, de szintén wcpapír-effekt, ha hozzánk nem jön..

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák