Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz spider80 #5496 üzenetére

    Nekem is 4,7 korul volt az idealis (sot, inkabb 4 korul :D), de ennek a 735-os Lumiamhoz kepest annyira vekonyak a kavak hogy kenyelmesen hasznalom egy kezzel is, pedig nincs nagy kezem. Az atlagnak tenyleg meg lehet szokni.
    Egyebkent iszonyat nagy szamszung hater vagyok. Gyulolom az egyhangu, megbizhatatlan, ocsmany telefonjait, plane hogy minden kategoria minden termekenek van 30 ugyanolyan semmirevalo variacioja. Gyulolom hogy az ember alog talalhat boltot, ahol ne a szamszungokat tukmalnak eroszakosan az emberre. Az meg kulon szanalmas, hogy ennyi nyomorult keszulek utan meg mindig nem tudnak egy nornalis szoftvert megirni... Habnak a tortara ez a taccsvizelet valami nevetsegesen nez ki. De igyekszem nem Samsung forumokba jarni, elkerulni a trollkodast, de neha mar engem is idegesit hogy a G4 forumba allandoan felbukkan vagy az iPhone (azokat legalabb szeretem), vagy valamelyik Samsung.

    Dr.FantastiK: kamu a ramkezeles? Lol, akkor miert beszel errol 100-bol 99 ember (a tulajok is)? Miert tamasztja ala millionyi video? A szemelyes tapasztalatot inkabb nem is irom, kiallitott peldanyokrol nagy konkluziot nem vonok le.

    Mike81: nem az LG mellett (bar mindket LG-m imadom nagyon, mert tokeletesen elegedett vagyok veluk), hanem inkabb a Szamszung ellen vagyok elfogult. De, sajnos a legtobb telefonjuk hulladek. Lehet ha egyszazada annyi eszkozt adnanak ki nem volna baj, de ez az evi 7375637283746382 tipus 37473838893 alfajjal sok nekik is. Ennyi eszkozt nem lehet normalisan legyartani. :D

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák