Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    sziasztok !

    A gondom megint előjött, ami a "töltési időt illeti".....szóval adott a gyári fehér töltőfej és a hozzá tartozó felül 3 pöttyel jelölt usb-micro usb kábel........kb 1 hétig minden oké volt és kb 10%-ról is felnyomta 100%-ra kb 1,5 óra alatt....aztán már összedugáskor nem rezgett a G4 és a töltési idő kb 3X annyi időbe telt......ekkkor kaptam innen tippet hogy húzzam szét a kábelt a töltőfejből és a telóból is, meg a hálózati csatiból is, majd dugjak össze ujra mindent. Ez áprilistól mostanáig mindig megoldotta a random módon jelentkező "lassan töltődik és nemis rezeg összedugáskor" hibát. Most ott tartok hogy széthúzok és összedugok mindent, de változatlanul marha lassan töltődik fel....25%-ról 100%-ra csütörtökön kb 3,5 óra alatt töltődött fel. :/

    Feleségem G3-as töltőfeje 100%-ban ugyanaz és ahhoz is fehér kábel van, csak azon nincsen a 3 fehér pötty a "micro usb oldalon".....azzal összedugva egyből rezeg és nemsokkal több mint 1 óra alatt pikk pakk feltölti.....(párom G3-a is bitang gyorsan töltődik.....de neki a G4 töltő+kábel kombóval is megy gyorsan) :D

    Most ott tartok hogy az LG F6-om fekete usb-micro usb kábelét probáltam ma reggel a G4 töltőfejével és egyből rezgett és láss csodát de 40%-ről kb 50 perc alatt 100%-on volt......ez nekem marha érdekes. :((( :((( :((( :(( :Y :Y

    i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák