Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Land

    veterán

    válasz jacis #1921 üzenetére

    Z2-nel is elvileg ez van...

    Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

  • zack

    nagyúr

    válasz jacis #1921 üzenetére

    Nekem a G2 még nem csinált hasonlót. De a kijelző sárgásodásának köze van a hőtermeléshez. Baromi forró, ha mind a 4 mag max közelében megy, és a ragasztó besárgul a hőtől, illetve a folyamatos "felmelegszik-lehül"-től.

    De kaptam ma infót, hogy az M8 és a G3 is sárgul elég nagy százalékban, pedig mind a kettő friss modell.

    Azt hiszem Lumia 1520 lesz ebből nekem, pedig a G3 is tervben volt. Ezekből az igénytelen Androidos flagship telefonokból elegem van. A Sony fagyogat és lagzik, itt térerő gondok, túlmelegedés, lag, sárgulás.M8-nál sárgulás és még ki tudja mi. Egyszerűen nem tudok problémamentes droidos csúcsmodellt venni, ami nem is pénz kérdés jelenleg. Az anyjuk pics@ját. Sorozatosan évek óta hülyének nézik a vásárlókat. Láttátok a Z3 specifikációit? Szinte u.a. lesz mint a Z2 hardveresen. Egyszerűen nem tudok venni semmit, mert mindegyik sz@r. Ha nem hardveresen akkor optimalizálásban. És azért engedtesség már meg ha 60-70k megtoldom a G2-öt, akkor azért olyat kapjak ami legalább jól működik, még ha nem is tökéletes, és vannak hiányosságai.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák