Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lcee79

    őstag

    válasz zack #497 üzenetére

    "Nincs szükségem 1440p-re. :)"

    Nyilván :) Nem hiszem hogy létezik olyan ember a földön, akinek létfontosságú szükséglete (evés, ivás, stb :D ) lenne az 1080p :) De ha adják, akkor adják.

    Én a ONE X 4,7 colos 720P-s superlcd2-es kijelzőjénél sem láttam sokkal szebbet azóta sem, pedig volt a kezemben 1080p-s telefon, főleg htc :) De nem éreztem, hogy azonnal cserélni kell :)
    A 480p és a 720p közt volt már bőven különbség, ott még rendesen volt pixel...
    ONE X így 318 PPI szerintem 30 centiről nem ondja meg senki a kijelzőről (ha telefon el van takarva) hogy melyik 720p (300+ ppi)és melyik 1080p (440+ ppi). Akkor meg már az is csak erőforrás zabálásra való

    Arról meg nem is beszélve, ha valamelyik cég gyártana nekem egy 4,7-es telót a létező legkevesebb kávával, hogy még épp meg lehessen fogni és ennyi, 720p-s kijelzővel akkor már bőőőőőőőven elég lenne a snapdragon 801 és nem lenne 1 ezredmásodpercnyi "röccenés" sem :) Ja és persze legalább 32 v 64 gb belső tárhellyel
    és olyan fáljrendszerrel amire rá is lehet tenni 4 gb-nál nagyobb file-t (ONE X-nél ez nem jön össze sima fat32-es... nem is értem... na mindegy) ja és 120.000-nél ne is legyen drágább, szerintem 2 gb ram is elég, persze olyan optimalizáltan, hogy tényleg 500 megát fogyasszon a rendszer és ne 1,7 gb-ot :)
    Akkor ez olyan lenne amilyen nem is lesz soha :)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

Új hozzászólás Aktív témák