Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz DroiDMester #27730 üzenetére

    Nézz már át légyszi a Moto G (nem X) topikba... ma reggel dumáltunk egy sráccal, kórbejártuk a témát, X-re akart váltani, aztán a vége az lett, hogy marad a G. Szerinted ha isteníteném a telefonom (ami eleve nonszensz, ez egy sz@ros tárgy), akkor ez a beszélgetés így zajlott volna le? Azt vltam volna neki, hogy nem biztos, hogy váltania kéne?

    Sok hibája van ennek a készüléknek is, de vállalható kompromisszumként most ez maradt nálam. G2 nekem túl nagy, nem kezelhető egy kézzel, az LCD kijelzők gyerekbetegségeit meg szívesen elfelejtem egy eszközömnél. Van a Moto X mellett iPad itthon, egy Dell U2711 (amelyikben olyan panel van, ami kicsit túlmutatott a telefonokon már 2011-ben is), de volt régebben pentile AMOLED-em, azt utáltam (Samsung Omnia 7). Most ez lett, később majd lehet más lesz, nemtom. Ez csak egy telefon.

    Kicsit túlbeszéltem a dolgot, annyi a lényeg, hogy az AMOLED tévhiteket eddig is megszóltam, ezután is meg fogom. Van itthon colorimeter, meg is tudom mérni, mennyi a fehér mondjuk max fényerőn, ha fontos. Az iPhone 5-öt csak azért vontam be a képletbe, mert két hétig megvolt ez a két telefon együtt, éjjel-nappal láttam, melyik milyen. Értelemszerűen nem a feleségem mostohatestvérétől háronszor elkunyerált G2-t hozom példának, mert nincs hosszú távú kapcsolatom vele. Ettől függetlenül az egy LCD, annak minden előnyével és hátrányával.

Új hozzászólás Aktív témák