Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cezarlacrone

    aktív tag

    Nem tudom, ez vagy a mélyvíz topik pörög jobban, tehat copy-paste :)

    "Lg G2 16gb 2 éves teló, harmadik kijelző cserére szorult, ismét zuhanás miatt.

    Elvittem a sráchoz aki előtte is szerelte, na de most az történt, hogy az új kijelzővel amint felállt a rendszer, magas hőmersékletre panaszkodva újra indulgat. Nem rootolt, jól lett összerakva, próbálta új akkuval, de semmi, hard reset után sem. Kérdésem a következő:

    Alaplap hiba állt elő? De akkor elindulna egyáltalán a telefon? Mert ez megy, míg nem áll fel az android. Vagy sérült valami szenzor? Senkinek semmi lövése nincs, mi lehet ez. Egyeb ötlet, vagy valakinél volt már ilyen jelenség?

    Ui: 4 nap telt el a zuhanás-töres és szerelés között, addig se volt semmi hw gond, mint azelőtt végig.

    Szerk.: Ezt a kijelzőt nem kompletten szerelte, hanem át kellett ragasztani, hőlégfúvózni az előző keretre (bár ez gondolom nem lényeges)"

    Thx! :)

    Ha elment a telóm végleg, akkor is alaplapot veszek ehhez (32-es játszhat), vagy zsír új készüléket, ahol kapható még. Sosem hagyott cserben, számomra elég. Az újabb készülékek meg nem opciók. G4 batár, G5 minek, V10 nem tudom...G2 viszont happy. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák