Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibucsopper

    csendes tag

    Ne haragudjatok a fárasztásért, de így jobbak az esélyeim:
    Sziasztok! Augusztusban vettem a G2-met, amit nem sokáig volt lehetőségem kihasználni, mert sajnálatos módon egy hónap után vízbe került ( kb 2 percet volt 1 méter mélyen ), így kakukk lett neki, pedig még ki sincs fizetve ((. Egy barátom a Samunál szervizes és "jóban " van-volt egy LG szervizessel, aki azt mondta, hogy javítható, így szeptemberben oda is adtam cimbimnek, aki továbbította az illetékes elvtársnak. Tegnap kaptam a "jó" hírt, hogy nincs rá kapacitása, szal b..szhatom. Mondanom sem kell mennyire örültem két hónap után a hírnek. Viszont már az elején azt mondta, hogy ha cserélni kell, akkor a kijelző, az alap-panel 23 ropiból kijön, a többi "filléres" dolog - ezt így mondta. Ezek szerint egy "hozzáértő" szervíz-közelben, nyilván haveri alapon van esélye újraéleszteni, újraöltöztetni a G-pet. Olyan embert keresek, akiben a hozzáértés és a jóindulat elegye, olyan további pozitív emberi tulajdonsággal párosul, mint a kíméletesség - erre a pénztárcám miatt van szükség.
    Nagyon régóta fájt már a fogam erre a gépre és gyorsan megszerettem. Sajnálatos tragédiáját a biztosító sem volt hajlandó megérteni, így csak a B-verziós javítás maradt.
    Ha valaki tud nekem ebben segíteni, a tibucsopper@gmail.com -on várom megkeresését.
    Előre is köszönök minden segítséget!
    Tibor

Új hozzászólás Aktív témák