Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave_gahan

    aktív tag

    válasz azul #14822 üzenetére

    Egyelőre nem használok perpill semmilyen felhő szolgáltatást, de majd tájékozódom ez ügyben is.

    Más.
    Néhány nap után az első benyomásaim:
    - a dobozon THA szerepel, gondoltam, akkor thailandi a kicsike, OTA frissítés után viszont a szofterverzióm: D80210e-ESA-XX - ilyet viszont nem találtam az LG firmware oldalon. Miért nem D80210e-THA-XX a neve?
    - a Google Search-öt és simán el tudtam tüntetni a gyári launcherben is
    - a kamera exponáló hangját le tudtam kapcsolni
    - a kamera nálam überatom, bár az alaposabb tesztelés még hátra van
    - a szabad RAM szűz rendszeren vmivel több, mint 1GB volt, félig-meddig belakva 550-750 MB között mozog
    - még csak két full töltésen vagyok túl, sokat használom, egyelőre nem bír ki 2 napot, de majd hosszú távon beáll az akksi (mindenesetre a Google helymeghatározást kikapcsoltam + aktiváltam a fejlesztői opciókban a háttérfeldolgozás korlátját "legfeljebb 4 folyamat"-ra)
    - térerő problémám szerencsére nincs, a jel nélküli időm 0% volt (Telenoros vagyok)
    - a gyári füles sztem elmegy, egyáltalán nem mondanám fosnak, de hosszútávon azért lehet, h majd kiváltom vmi drágább/minőségibb cuccal (a gumiharangokkal azért meggyűlik a bajom - a kicsi túl kicsi, a középső is csak egy ideig marad a fülemben, majd szép lassan kiesik, a nagy meg túl nagy...)
    - a hangerő nekem megfelelő

    10324: sztem a telefon nem tudja, hogy állandóan mutassa a képernyőn az időt anélkül, h hozzá kelljen nyúlni (mint pl. a Nokiáknál).

Új hozzászólás Aktív témák