Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerzsol

    aktív tag

    Kérdésem lenne.
    Pár napja vagyok tulajdonosa egy LG Optimus 7-nek.
    két nagyobb problémám lenne vele:
    1. Amikor Sms-t írok vele akkor az sms hosszát 70 karakternek írja és a 70 karakter után azt írja hogy: Message 2. Tudtommal az SMS-ek szabványos hossza 160 karakter. Mégis hogy lehet ez a probléma hogy nekem csak 70karakter? Más is találkozott már ezzel a problémával? hogyan lehet kiküszöbölni?

    2. A navigációt használnám, látom hogy a GPS szépen működik, viszont a térképet hozzá csak akkor tölti le ha van internet kapcsolat, így vifi vagy 3G-nélkül semmit nem érek csak a semmiben mozog egy pötty a képernyőn ami a helyzetemet ábrázolja. Hogyan lehet térképet letölteni hogy ne kelljen mindig wifi ill internet kapcsolat? Esetleg tudtok ajánlani valami más navigációs programot ami jól használható és nem kell hozzá internet csak GPS? Mert ez így nem teszi túl használhatóvá a telefont. Vagy milyen navigációt ajánmlotok hozzá?

    A többi kérdésem nem olyan lényeges, de örülnék ha tudnátok segíteni:
    3. olyan program van amivel zseblámpaként működteti a telefon fényképezőjéhez tartozó LED vakut? Nokiához van ilyen program. Mert én a marketplace-en csak olyat találtam ami a telefon kijelzőjét kapcsolja fehérre és azt lehet zseblámpának használni, de én a vakut szeretném. Létezik ilyen program? mi a neve? hogyan lehet keresni market place-ben a programok között?

    4. Stoppert, szeretnék letölteni és még nem találtam. Hol? melyiket érdemes?

    5. ismertek olyan valutaátváltó programot ami wifiről letölti a z aznapi valuta árfolyamokat és lehet azokkal számolni is és a lényeg hogy beállítható legyen rajta a forint mint pénznem?

    6. olyan program ami mondjuk sétálás vagy autózás közben kiírja azt hogy az iránytűhöz képest merre mozgok és milyen sebességgel? Az e baj ha navigációval együtt van.

    Ötlet? Tanács? Vélemény?

    Segítségeiteket és tanácsaitokat előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák