Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz franc0 #8 üzenetére

    Hát én pl. nem azt mondom, hogy "szop" a fél orzág, de azért az is érdekes amit a dohányosokkal művelnek. Ez konkrétan ami itt folyik ellehetetlenítés! Lassan a drogosoknak több lehetőségük lesz tűt és cuccot beszerezni mint a dohányosnak cigarettát. Egy városon belül 2-3 tűcserélő automata van, de cigit majd csak egy helyen lehet venni. Tökéletes!
    Ettől függetlenül, a dohányzás nem egészséges, nem támogatandó dolog, de valakit a szokása miatt kiközösíteni se etikus. Mint itt írta is vamzi, hogy ügyel arra, hogy nemdohányzó barátnője legyen! Most ha megszeret az ember valakit az tuti nem ilyenen fog múlni, hogy dohányzik a másik vagy nem. Persze az megint más ha az ember kiszemeltje láncdohányos, az már gusztustalan, az olyan már beteges.

    wwenigma: Mondom nekem teljesen bejött a dolog, csa a városkámban nem kapni, meg úgy ekte egyre kevesebb helyen. Úgy hallom be akarják tiltani, ez igaz? Azért is jó, mert TVzés közben pöfékeltem ki se kellett menjek a többiekkel a hidegre! :D

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák