Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kikikirly

    senior tag

    Semmi gondom vele ha kizárólag Multiplayerhez kötik.Szoktam trainereket használni néhány okból: Csomó játékba nincs New Game+ mod, trainerrel kiváltható.Némely trainer tartalmaz Rapdid Fire modot,én a Cod Modern Warfare 3 Spec Ops modját toltam így 10 sima végigjátszás után(9500Gt-vel nem igazán tudtam válogatni,szóval minden játékomat rongyosra játszottam), am rendesen meg van csinálva a fegyver visszarugás fizika, szóval gyorsabban lő a fegyver de nehezebb is kontrollálni, lényeg hogy eléggé más játékélmányt kapsz, nehezebb ugyanakkor izgalmasabb így lövöldözni(mikor 1 másodperc alatt kiürited az egész tárat,vagy csak 1 pillanatra húzod meg a ravaszt és máris kijön 4-5 golyó és elkezd táncolni kezedve a fegyver,na az elég izgalmas). GTA4-hez is van ilyen trainer,de ott nincs visszarúgás ,csak limitálva van a Rate Of Fire, ergo ugyanolyan pontos marad a fegyver,csak ontod az ólmot, tényleg csalás,rengeteget levesz az akció faktorból.Anno még Men of Warba szorakoztam Rapid Fire Trainerrel, szóval el lehet ezekkel bohóckodni.Ja igen még a Need For Speed Hot Pursuit 2010-et rendőrös versenyeit játszom mai napig végtelen EMP-vel,cserébe ha egyszer is szögre futok, útzárba hajtok stb(szóval mikor beadja az ütközés kamerát,nem használom ki az autó ,,életerő" csíkját) automatikusan Restartolok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák