Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atoka1

    tag

    Köszi az írást, hasznos lesz annak aki ilyet venne. Én 2 hónapja nyúzok egy ugyanilyen gépet, amit még hozzátennék és meglepetésként ért (amiért majdnem Dell XPS-t vettem), hogy optikai kimenet is van benne, de ezt egyetlenegy specifikációban sem olvastam és csak itthon derült ki. Szerintem nagyon jó rajta gépelni, a billentyűzete nagyon tetszik, nem horpad. Nemrég csináltam egy új Dell Inspiron N5110 et, hát azon borzalmas a bill., csörög-zörög-horpad, ez ahhoz képest betonpadló. Hűtése tényleg nagyon jó, több órát játszottam már vele, de egyáltalán nem égette szét a tenyeremet mint más a kezeim közt megfordult gép. A hangminősége és dinamikája átlagon felüli, ezt munkatársaim is mindig megjegyzik mikor erről hallgatom a zenét vagy filmet. A monitor fekete lakk kávája nekem már bekarcolódott pedig nagyon vigyáztam rá és a samsung tv-m hez kapott törlőronggyal törölgettem de így is :( ez van, ettől még nem lesz rosszabb. A mikrofonja nagyon jó, tiszta és elég hangos a másik oldalon. Viszont a kamerája szerintem nem sikerült jól, legalábbis az új inspironé sztem jobb. Az akksi nekem energiatakarékos módban, netezéssel 4-5 órát ír, de volt hogy egyszer 6 órát is mutatott, de ez ugyebár sok mindentől függ, lényeg hogy elegendő, legalábbis nekem.

    A harmadik led a bekapcsoló gombtól jobbra egyébként a HDD visszajelző. :)

    Attila

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák