Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Taky

    senior tag

    válasz Ice&Lime #89 üzenetére

    Én a T431s-ről tudok véleményt alkotni, de kb megegyezik a tesztben szereplővel.

    Zsanér: nagyon masszív, stabil, nem lötyög, fém...

    "Emellett költséghatékony kinézete is van már, nem az az erős régi masszív tp. gép vonulat, de hát nincs is megkövetleve a vásárlók részéről a régi jó minőség, úgyhogy végül is nem meglepő a cucc."
    Ennél a szériánál a minimális súly a fő szempont, ehhez képest borzasztó erősre sikerült, nem recseg-ropog, ellenben a T530-al, na az sokkal gyengébb érzetet kelt, holott az jóval vastagabb...
    Van összehasonlítási alapom, itt van mellettem egy T41 is és nem érzem felétlenül masszívabbnak, viszont jóval nehezebb... Talán a billentyűzete kellemesebb, de ahhoz képest, hogy ennek hol van a nyomáspontja a vékony kialakítás miatt, nyugodt szívvel mondhatom, hogy nagyon jóra sikerült ez az új billentyázet is, nem volt nehéz megszokni, sőt, már az elején könnyen ment rajta a gépelés...

    Szóval, lehet, hogy sokan rossz szemmel néznek az új TP-re, de én ezzel nagyon meg vagyok elégedve, így fél év használat után is.

    "Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

Új hozzászólás Aktív témák