Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz BrOnZ #162 üzenetére

    Remeljuk majd a forumban bovulnek a keszulekkel kapcsolatos infok.

    Igazabol nem rossz, az ara picit huzos lett.

    -

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz BrOnZ #165 üzenetére

    Velemenyem szerint ugyanarra hasznalhato. Fel lehetne hozni az iOS-t, de nekem idegen az a szisztema

    Ár meg egyertelmuen magas az alma eseten

    [ Szerkesztve ]

    -

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz BrOnZ #162 üzenetére

    Először is köszi, hogy jelezted, hogy a speciben elírtunk két dolgot, javítottam.

    Minden más, amit írtál viszont inkább arról szól, hogy te vettél egy ilyet és most tökre szarul érzed magad, hogy egy teszt nem dicsérte meg a tárgyat, amiért pénzt adtál ki. Van ilyen.
    De menjünk sorban:
    1. Az, hogy téged a kamera nem érdekel az egyéni szociális problémád. A felhasználók 95%-át igenis érdekli. És a teszt pont attól teszt, hogy kipróbáljuk. Ennyi erővel azt is írhattad volna, hogy nem érdekel az akkumulátor. Van? Van, akkor meg minek foglalkozunk vele...
    2. A dual standby módról pont annyi infó van, mint minden kétkártyás készüléknél. Akinek ez nem elég, az utána tud olvasni itt. Alapvetően minden kétkártyás készülékben ugyanazok az opciók vannak, ahol nem (Galaxy DuoS cuccok, HTC Desire 500), ott az meg van írva. Ennyi erővel azt is számon kérhetnéd, hogy miért nincs kifejtve, hogy miképp működik az érintőkijelző.
    3. A melegedés igaz. Azért az minimum meredek, hogy azt írod, hogy hazudok.
    4. Az árról. Mennyivel tud kevesebbet egy Huawei G620s és hányszoros az ára? A termékeket tudásuk alapján hasonlítjuk össze. Ez hardver maximum 70 ropiért versenyképes. És ezzel rajtad kívül láthatóan mindenki egyet is tud érteni. Mondjuk ők nem vettek ilyen telefont...

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • r3dsnake

    nagyúr

    válasz BrOnZ #162 üzenetére

    "Vessetek meg érte, de engem rohadtul nem érdekel, hogy egy TELEFON-ba épített fényképezőgép milyen zajelnyomású, milyen a rajzolata meg a beépített effektjei. Van benne, működik, lehet vele fotózni, oszt jónapot."

    Idáig olvastam a kommented. Vicces. :)

    Duliee: Ha nem látod az egyértelműt, hogy mindengyik "egyedi" telefonjuk egy másik létező körberajzolva, akkor hiába magyarázzuk. A VibeX2 tényleg egyedi és szép. De a többi...

    [ Szerkesztve ]

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz BrOnZ #174 üzenetére

    Valóban prejudikáltam, bocs. Viszont ettől még továbbra sem értem a problémáidat. Roppant érdekes, hogy azokra a pontokra nem is reagáltál, amelyekben masszívan nem volt igazad...
    Továbbá viszonylag primitív érveléstechnikai módnak gondolom, hogy ahelyett, hogy az állításodat indokolnád egyetlen konkrétummal is csak azt írod, hogy én milyen roppant tájékozatlan vagyok és nincs mit hozzáfűzni. De, pont, hogy ehhez azért illendő lenne valamit hozzáfűzni. A dual SIM kezelésben pont azt tudja ez a készülék is, mint egy random androidos kétkártyás cucc. Melyik legyen alapértelmezett, melyiken legyen netkapcsolat, ennyi.
    Továbbá szó szerint ezt írtad: "A melegedés egyszerűen nem igaz." Magyarán a melegedés hazugság. Azt állítottad, hogy hazudok. És mindezt annak alapján, hogy "kipróbáltad". Hát mi meg lefuttattunk rajta egy csomó tesztprogramot, néztünk rajta streaming videót hosszasan, fotóztunk vele vagy 80 képet és felraktunk rá játékokat.
    A tanulság kapcsán is eltér a véleményünk. Valóban nem szükséges, hogy erre a portálra támaszkodj, ha szerinted felesleges megmutatni egy okostelefon tesztjében, hogy milyen a kamerája.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz BrOnZ #276 üzenetére

    Minden feltett dual-SIM kérdésre az a válasz, hogy ez egy dual-standby, nem dual-active készülék és semmit nem lehet benne azon túl állítani, mint amit leírtam.
    Az valid, hogy nem írtam le, hogy dual-standby. Pótolom rögvest (bár az adásban talán elmondtam), egyébként pedig alapból a dual-sim telefonok dual-standby cuccok, csak pár kivétel van, ami dual-active és ezt minden esetben kihangsúlyozzuk, ha ilyen.
    Ha a feltett kérdéseid bármelyikére is lenne olyan válasz, ami nem csak annyi hogy "nincs" és "nem", azt megírtam volna, de a sorban megválaszolom mindet:
    - két rádió van-e benne, vagy csak egy?
    egy
    - megy-e a kettő ha csak egy SIM van benne és hogy zabálja az akksit?
    csak egy van
    - Ha az egyik SIM-en beszélsz és közben ráhívnak a másikra mi a jelenség? Nem kapcsolható, vagy foglalt, esetleg kicseng, és neked bekopog?
    mivel csak egy van, ezért nyilván az történik, mint az összes ilyennél: nem elérhetőségi hívásátirányítás kapcsol be. ez szintén következik abból, hogy csak dual-standby.
    - Át lehet-e irányítani a SIM-eket egymásra?
    miért ne lehetne? ezt minden dual sim telefonnál lehet. nem látom a kérdés értelmét
    - Programozható-e, hogy mettől meddig éljen az egyik és mettől meddig a másik?
    nem
    - Tiltható-e a SIM 1 beszédforgalma, miközben a netkapcsolata megmarad (mivel az tudja csak a nagysebességet)
    ennek a kérdésnek nem látom értelmét
    - Mi van ha az első adat sim adatkapcsolata mexakad, átveszi-e automatikusan a másik? stb. stb.
    ha engedélyezve van a második kártyán is, akkor igen

    az, hogy szerinted a szubjektív vélemény nem való egy tesztbe az szintén egy szubjektív vélemény. szerintem meg való.

    és egyébként, khm, izé, nyilván nem vagyunk egyformák, de a telefonokkal eltöltött használati idő zömében pont NEM telefonálunk. netezünk, fozótunk, emailt írunk, olvasunk, játszunk, ráadásul ha telefonálunk, azt is sokszor, viberen tesszük...

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz BrOnZ #306 üzenetére

    Igen, a Samsung ezt tudja menüből. Benne is van az S4 mini DuoS tesztjében. Ebben nincs, mert nem tudja menüből, GSM kóddal nyilván igen. Én azt gondolom, hogy ha NINCS egy ritka és másképp is megoldható menüpont egy telefonban, arról mondjuk tök felesleges leírni, hogy nincs. Ez rohadtul nem erről szól, az, hogy a telefon dual SIM, az 1db tulajdonsága a 600-ból. Hogy te pont erre gerjedsz, azzal nem tudok mit kezdeni...

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz BrOnZ #352 üzenetére

    A stílusoddal meg neked kéne kezdeni valamit, mert ez a célozgató-lesajnáló-fennhéjázó téma nem áll jól. Vagy netán te is több száz telefont teszteltél már? Mert ha igen, akkor elnézést kérek.

    #353: Nana, van itt egy iSheep nevű felhasználó is, lehet rá gondolt! :D (amúgy tényleg gáz és már baromira unalmas is)

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz BrOnZ #352 üzenetére

    Teljes tévedésben vagy.
    Azzal indultál, hogy minek foglalkozunk a kamerával. Erős felütés.
    Aztán mindenféle konkrétum nélkül benyögted, hogy mivel nem volt részletezve a dual SIM mód, ezért én szakmailag egy nulla vagyok.
    Aztán külön nógatásra írtál kábé 8 kérdést, ebből mondjuk hét nem releváns / egyértelmű / tökmindegy.

    Én ott követtem el hibát, hogy nem írtam bele a tesztbe, hogy ez egy dual-standby módban működő készülék. Én képes voltam korrigálni.

    Hogy a személyes véleménynek mennyire van helye egy tesztben, az megítélés kérdése. Én úgy ítélem meg, hogy van helye. És mivel ebben a kérdésben én döntök (és döntöttem 12 éve), ezért azzal együtt, hogy elfogadom, ha ebben más valakinek a véleménye, ez nem fog változni.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • Pearce

    aktív tag

    válasz BrOnZ #352 üzenetére

    Szerintem meg te ne vergődj itt tovább.
    Érdekes, hogy aki elolvasta a tesztet, annak mindenkinek világos volt a dual SIM-es kérdések /vagy további információt tudott gyűjteni/, egyedül neked okoztak fejtörést.
    Láthatóan nem tudod elengedni, hogy Bog visszaszól és csakis a saját igazadat nyomod, hogy te mekkora király vagy, mert ez már a 7. dual SIM-es telefonod. És? Ez kit érdekel?
    Ha meg nem csak az arrogancia meg a lenézés, hanem a normális kérdezés meg tájékozódás is menne, akkor elolvasnád, amit Bog linkelt...de persze ahhoz le kéne szállni a magas lóról...

    (#356) Szelley

    A véleménye az, hogy rossz a droid.
    Viszont győzködni nem nagyon láttam, ellentétben az almás topikokban levő droidos okosokat, akik szerint mekkora sz*r és túlárazott az iPhone.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák