Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz BrOnZ #174 üzenetére

    Valóban prejudikáltam, bocs. Viszont ettől még továbbra sem értem a problémáidat. Roppant érdekes, hogy azokra a pontokra nem is reagáltál, amelyekben masszívan nem volt igazad...
    Továbbá viszonylag primitív érveléstechnikai módnak gondolom, hogy ahelyett, hogy az állításodat indokolnád egyetlen konkrétummal is csak azt írod, hogy én milyen roppant tájékozatlan vagyok és nincs mit hozzáfűzni. De, pont, hogy ehhez azért illendő lenne valamit hozzáfűzni. A dual SIM kezelésben pont azt tudja ez a készülék is, mint egy random androidos kétkártyás cucc. Melyik legyen alapértelmezett, melyiken legyen netkapcsolat, ennyi.
    Továbbá szó szerint ezt írtad: "A melegedés egyszerűen nem igaz." Magyarán a melegedés hazugság. Azt állítottad, hogy hazudok. És mindezt annak alapján, hogy "kipróbáltad". Hát mi meg lefuttattunk rajta egy csomó tesztprogramot, néztünk rajta streaming videót hosszasan, fotóztunk vele vagy 80 képet és felraktunk rá játékokat.
    A tanulság kapcsán is eltér a véleményünk. Valóban nem szükséges, hogy erre a portálra támaszkodj, ha szerinted felesleges megmutatni egy okostelefon tesztjében, hogy milyen a kamerája.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák