Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #11302912

    törölt tag

    válasz ->Raizen<- #91 üzenetére

    Tehat azert vegyen dragabban valaki egy rosszabb vasat, mert te ugy gondolod, hogy a laptopot dobalni, feszegetni, es tordelni kell. ok. Mert hogy magatol zsaner nem megy szet azt garantalom. meg a 2014es laptopom zsanerja is egyben van, nemhogy a 2 eves. Pedig a Lenovo G510 aztan igazan muanyagbol van. :D
    De oke. Ha te epitkezesen akarod dobalni vele a B23-es falazo blokkokat, akkor termeszetesen igazad van es ne vedd Az asust. Attolmeg boven felveszi a versenyt ezzel a lenovoval, Tehat ismet mondom igenis van parja. Es akkor az Acer predatorokat sem emlitem amik szinten ebben az arszegmensben vannak es szinten olcsobbak mint a Lenovok... Vagy a HP omen szeriat. Mind ugyan ez az arszegmens, mind ugyan ez a VGA, es hasonlo a teljesitmeny, csak epp mind regebb jott ki, ezert mind olcsobb mint ez. De tudjuk. neked mindegyik gane, csak eppen ez nem... Pedig oszinten szolva kb. mind amit felsoroltam ugyan erre kepes. Tehat meg mindig... VAN ellenfele.

    https://www.aqua.hu/hp-omen-15-ce012nh-laptop-gtx1060-win-10-home-fekete-2gq17ea-nvidia-kupon-526686.html ilyen szinten... csak ragugliztam es maris 10-20 ropival olcsobban kapod meg ugyan ezt HPban kb...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák