Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LvFord

    csendes tag

    válasz hvb #26 üzenetére

    Ma én is vettem egyet. :DD
    1 órát töprengtem rajta, mert volt egy pár alternatíva, de végül ez mellet döntöttem.
    Még nem bontottam ki, mert karácsonyi ajándék lesz.

    -Mennyiért sikerült megvenni?
    -Működik rajta az USB OTG? Erre nagyon kíváncsi vagyok mert, ha nem akkor lehet másolgatni az SD kártyára a filmeket meg az egyebeket. Pedig jóval egyszerűbb lenne a külső HDD, vagy a pendrive.

    Rendeltem hozzá OTG átalakítót meg egy 3 m-es HDMI kábelt.

    Remélem lassan beindul a fórum. :)

    [ Szerkesztve ]

    Azt mondják, hogy a remény hal meg utoljára, de szerintem a Rock and Roll.

  • LvFord

    csendes tag

    válasz hvb #28 üzenetére

    Én 250 Euro-ért vettem a Media Marktban, Németországban, az is kb. 70 ezer Ft, otthon 100-110 ezerről beszélgetnek.
    Már az őrület határán voltam, volt ott egy csomó Samsung, Acer, Sony stb., alig tudtam választani.
    Én nem igazán vettem észre különbséget a Lenovo és az IPS panelos egyebek között, szerintem nem rosszabb a képe, kivétel az Iconia a700, ahol full HD a display.
    Szerintem irdatlan jó ez a Lenovo, a Tegra3 végül segített a döntésben.

    Állítólag az OTG csak root-oltnál működik, de ezt még sajnos én sem tudom.

    A root-ban tudnál segíteni? Már keresgéltem hozzá dolgokat, de érdemben semmit nem találtam és nem is szeretném elpusztítani. Ez az első tabletem.

    Ha esetleg tudnál adni linket egy kis magyarázattal, vagy programot küldeni, az nagyon jó lenne.

    Örülök, hogy gyűlünk, mert ez a fórum egy kicsit behalt, de szerintem ez a tablet elég jó cucc ahhoz, hogy elterjedjen.

    Előre si köszi a segítséget.
    Üdv.

    Azt mondják, hogy a remény hal meg utoljára, de szerintem a Rock and Roll.

Új hozzászólás Aktív témák