Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Gusztáv #40 üzenetére

    Dedikált alkalmazás van költségelszámolásra (Concur), és nem lassabb, viszont kényelmesebb vele összerakni az egészet, főleg mióta az összes céges bankkártya tranzakció automatikusan belekerül, és nagy részüknél az eladó nevét és a költségtípust is helyesen tölti ki. Nyilvn a számlákat fizikálisan sorba kell raknom hozzá.
    Androiddal (a sebtiben összedobott, nem konzisztens felületeken és a stabilitás/labilitson kívül) az a gondom, hogy az általam leggyakrabban használt hírolvasók nem érhetők el olyan választékban és minőségben, mint iPad-re. Emellett az is lutri, hogyan fut a már most 5-6 felbontással reprezentált androidos tablet arzenál általam kinézett darabján az a pár olvasó program, amit én használnék. Jwtékokban még nagyobb a különbség, és iPad-re nem csak Angry Birds szerű primitívkedések vannak, hanem van autóverseny atom grafikával, amit Full HD-ben tudok róla a tévémen nyomni.
    Szerintem a nagyobb kijelző lényegesen jobb olvasásra, a méret és a 600 g pedig pont ugyanúgy elfér egy kis táskában, mint a kisebbek (zsebben pedig egyik se). Az már más kérdés, hogy ha valakinek 50e Ft-ja van egy luxus cikkre, annak egyáltalán kell-e vennie egy olcsó kínai utánzatot, vagy inkább várjon, amíg a piac oda jut, hogy hasonló felhasználói élményt lehet kapni annyiért. Szerintem még az okostelefonoknál is igen messze vannak az 50e Ft-os készülékek az aktuális legjobbaktól, nem apró kompromisszumokat kell kötni egy SGS II és egy ZTE Blade között (azonos OS-en belül maradva).

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák