Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GodGamer5

    addikt

    válasz Ghard #9 üzenetére

    Akkor pl a Killzone-t minek neveznéd?

    "Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

  • GodGamer5

    addikt

    válasz Ghard #118 üzenetére

    A driveclub-ot máig nem überelte grafikailag semmilyen autós cím, a többi meg ízlés kérdése, de technológiailag elég jók voltak már azok is. Az inFamous meg egyenesen szuper game. Attól, hogy nem Uncharted 4-el kezdtek még teljesen rendben volt a kínálat.

    "Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

  • arty

    veterán

    válasz Ghard #118 üzenetére

    Bármelyikért dönthettél a ps mellett, tudva, hogy ezek mellett/után jön még a többi is (feltéve, hogy nem érdekelt a gears-forza-halo trió, ami miatt én pl a one mellett döntöttem anno). Engem a bloodborne azóta sem érdekel, ellenben a kz4-et imádtam, a knacket már kétszer végigtoltuk a kölökkel, a driveclub a gen kb legjobb árkád autósa és "egy műfaj" egyik utolsója (nem openworld!!!). LBP is lemegy majd, egyszer - még az elsőt se toltam végig, pedig bejön.

    Még érdekesebb kérdés: most induláskor melyiket vennéd, ha "nagy játékosként" valamilyen pécéd egyébként lenne(van) azért? Sokaknál ez is szempont lehet.

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz Ghard #122 üzenetére

    Nem szebb az FH3, az openworldségég le sem tagadhatná... (kietlen területek, ismétlődések mindenfelé)
    De oké, legyen ízlés kérdése, talán csak az ausztrál táj nem fogott meg ;)
    Az biztos, hogy az FH4 már odaért mellé.

    Pc mellé killzone minek? ezt most értelmezni sem tudom... én eleve a kontrollerezést jobban szeretem, mint az egérrángatást, de ez itt fel sem merülhet: nincs kz pécére, tehát ha érdekel a játék, akkor ps.

    A driveclub 2014 végén jött, két évig még nem volt forza pécén. De egyébként sem vagyok benne biztos, hogy aki az openworld, grindelős autókázást nem szereti, az mit kezd egy horizonnal... (ellenben a driveclub klasszikus árkád autós). Grid és dirt... ugyanmár. Utóbbi földutas, előbbi meg más színvonal (grafika és licenszek) - félre ne értsd, szeretem a CM játékokat én is, de sose pótolnák a DC-t.

    Az említett unchartedek nem a ps3 nyitására jöttek, ezt az összevetést sem értem. Mostanra a ps4en is van 2 jó uncharted (+a remazterek). Gow és heavy rain dettó ugyanez: gow is van már és detroit is, utóbbi szerintem a legjobb QD játék (farenheitet nem játszottam, tény), a gowokat sosem ismertem, de sokan méltatták a rebootot.

    A ps3 egy elcseszett hardver volt, bénázó sonyval, nehéz lett volna az ügyesen managelt és bénázó(!!!!!) ms mellett sikertelenebbnek lennie a négyesnek.

    Az exkluzívok súlya örök kérdés, a választ talán csak a sony tudja (neki vannak mindenről adatai és elemzői hozzá). Egyelőre nyomják ezt a vonalat, szóval a válasz valószínűleg IGEN ;)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák