Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi99

    addikt

    válasz nuke7 #26 üzenetére

    1.) Nem fizetsz adót.
    2.) Olyan szinten megváltoztathatja a viselkedésed ,felfogasáod., hogy áttlépheted vele a társadalmi együttélés szabályait ,ezálltal veszélyes lehetsz a társadalomra...

    PL. pistikét utálod mint a sz@rt ,de a elszívsz pár +os cigit ,utánna lazán szétkapod az arcát

    3.) Olyan szintű függöséget okoz (álltalában a szintetikus sz@rok ,amivel felütik) ,hogy a hiánya miatt bármit megteszel ,hogy ujra tudj venni. Ilyenkor bárkit meglopsz /rabolsz ,hogy a cucchoz hozzá tudj jutni.

    Cigitől nem lessz ilyesmi... max ha erős dohánnyos vagy és elfogy a cigi akkor agressziv leszel a hiánya miatt. (itt is belekevernek mindent a cigibe... sima nikotin elvonás az nem gáz ,de itt már direkte megy... nézz meg bármi filmet hogyan készül a cigi)
    Piával már necces mert a jófaja pálinkától már nem csak erős leszel ,hanem meg is csinálod :D

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

  • enginev3.0

    félisten

    válasz nuke7 #26 üzenetére

    Egy fontos dolgot kihagytak a fórum társak

    Az egészségügy és a rendőrség felesleges leterhelése, mivel valaki beszed valami szart, amitől rosszul lesz, vagy tuladagol, és vinni kell a kórházba, míg mások meg orvosra várnak, olyan okból ami nem az ő hibája, vagy épp a rendőröknek kell drogosokkal foglalkozni, míg máshol épp leszurnak valakit

    Az hogy a legalizált országokban ez mennyivel kisebb teher, mivel ott olyat szednek inkább ami legális, és jobb esetben nem következnek be a fenti dolgok, azt nem tudom, de nem is akarok megtudni, a világ egyik dolga amitől 110%ban elhatárolódom

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

  • Syl

    nagyúr

    válasz nuke7 #34 üzenetére

    Lehet meg kellene fordítani a történetet. Nem a kábítószer legalizálásáról kell beszélni, hanem az alkohol kriminalizálásáról. Legyen tiltott és üldözött az alkohol is, mint a marihuána. Persze mivel az alkohol eladásával sokszáz milliós adóbevételhez jut az állam, addig ez csak ábránd.

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • ricsi99

    addikt

    válasz nuke7 #43 üzenetére

    Mint írtam engem nem kell győzködni.
    "simán visszahoznák azt a bevételt"
    Ezzel nem értek egyet.
    Miért is kell az állambácsinak/vagy a vőnek /vagy bárkinek ebből haszon? Vagy te helyesleg ,hogy egy termékre bárki más kizárólagos forgalmazást ,és extra haszonkulcsot tenne? Csak azért ,hogy így védjen meg téged/mást vagy hasonló lózungal etetne?
    "élhetőbb társadalmakat teremtene"
    Volt már negatív példa is erre (benarkozott tag + kocsi+ezerrel tépek pl.)... vagy az anyagi haszon valaki/kik kezében javítana bármit is?
    Lehetséges én vagyok különc ,de én nem úgy látom ,hogy bárhol is a felhalmozott anyagi javak a köz részére szétosztásra kerülnének.
    Azt messze töbször látom ,hogy ha valaki/kik kicsit is jobb helyzetbe/hatalomra kerülnek ,akkor simán átgázolnak másokon és csak a felhalomzásnak élnek.
    "Szakemberek véleménye" persze az ,hogy minden káros... de ne gondold azt ,hogy ha "államilag" rábólintanak valamire az biztos jó lehet.
    Véleményem szerint ,bármely tudatmódositó szer ,az legyen alkohol vagy más az nagy mennyiségben nem tesz jót senkinek.... de aki nem tudja hol a határ annak mind1 , miből nyeri ki... drog/gyogyszer/pia/ bármi....

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Új hozzászólás Aktív témák