Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • punk17

    aktív tag

    válasz punk17 #5792 üzenetére

    Tortent meg egy kis valtozas az uggyel kapcsolatban. Paypalon keresztul is valaszoltak, eloszor kaptam egy korrekt levelet, hogy mivel fut, mit probaltam stb.. Majd miutan leirtam nekik, a Paypalon kivul, emailben probalkoztak, amiben azt akartak, amit egyebkent mar leirtam nekik, csak volt benn egy apro bokkeno. Az hogy a kenzo romjat kuldtek a ido-hoz. Szoval szepen visszatereltem az ugyet Paypalra, majd leirtam nekik, hogy folytassuk a beszelgetest a paypalon, illetve, hogy mint mar mondtam, nem 1x a miflash full flasht mar kb 30x probaltam, nem segitett, igaz en a korrekt rommal.

    Majd a ma reggeli valasz:
    Could y ou pls follow up our service email and check if it is works? if not work, our service will send you other solutions, many thanks

    Ezek utan ujra leirtam, hogy mit csinaltam illetve, hogy legyen olyan kedves elolvasni es ertelmezni amit irok. De en ratolom siman a kenzot is, ha a szakemberek ugy gondoljak.

    Igazabol meg egy-ket ilyen szakmailat hozzaszolas utan szerintem ra is bokok a Escalate this dispute to a PayPal claim-re.

    Oneplus 3T | Apple iPad Air

Új hozzászólás Aktív témák