Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oalex

    senior tag

    válasz Sanyix #546 üzenetére

    Úgy vártam már, hogy valaki belekössön, de mégis csalódottan válaszolok.
    A képernyőt zárójelbe írtam, pont azért mert csak példa volt. Hol van vele a gond? A router beállításait is a képernyőn végzed nem?

    Továbbá mint írtam a routert számítógép vezérli (nem kívülről, hanem benne van), de ö maga algahelyzetben/funkcióját tekintve nem egy számítógép, beállítani, updatelni csak ritkán kell, utána mást funkciót lát el. Pont úgy mint az öt követő közlekedési jelzőlámpa példám. Azért te sem vagy nórmális azzal, hogy a routerböl kapót infókat "usuful format"-nak nevezed. Egy számítógép önmagában kell hogy "usefull format"-ott tudjon produkálni. És te nem mész sokra egy csupasz routerrel, ha nincs mellé csatolva egy számítógép. Vagy te igen?

    Azt nem értem, hogy a végére mit akartál kihozni? szerinted sem számítógép az ipad? vagy szerinted is az? vagy nincs véleményed, csak keresed a zárójeles megjegyzéseket amibe beleköthetsz?

    [ Szerkesztve ]

    !!!Légy jó mindhalálig!!!

  • oalex

    senior tag

    válasz Sanyix #550 üzenetére

    kezdeném a végén.

    ez is benne van, ahogy te is teszed :) tudod ez olyan mint mikor visszanyal a fagyi XD

    Mind a két vita amit volt azt más (biker) kezdeményezte (belekötött a számítógépbe és belekötött az aláírásomba) olvass vissza.

    ok értem tehát a fenti mondat még is igaz szerinted, hiszen a számítógéphez kell egy megjelenítő hogy menjél vele valamire ;] sőt még kábelek is kellenek hozzá

    az is jó, ha egy papírra lyukakat út (mint az első számítógép a világon), nem csak a képernyő lehet megjelenítő de az infót maga produkálja.

    De sikerül már nagyon óvodás szinte levinni a vitát, mert már előre látom a következő mondatodat "akkor az asztali pc sem számítógép ha nincs rá kötve egy monitor?"

    "ezaz dobjuk ki a routereket minek az? használjunk hub-ot, a routerből kapott szűrt tcp/ip adatcsomagok nem useful-ok"

    Nem a tőle kapót információk miatt hasznos a router, hanem a funkciója miatt. És a funkcióját le is írtad, szűr tcp/ip adatcsomagokat, wifi-t sugároz, stb.

    [ Szerkesztve ]

    !!!Légy jó mindhalálig!!!

Új hozzászólás Aktív témák