Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz Wlac #114 üzenetére

    2021 július

    Vettem
    - PSPlus
    - PSNow
    - Anthem (PS4)
    - Skyrim VR
    - Mass Effect Legendary Edition (PS4)
    - The Walking Dead: The Telltale Definitive Series (PS4)

    Végigjátszottam:
    - Anthem (PS4)

    Jelenleg ezzel játszom:
    - Mass Effect: Andromeda

    A hónapban szükségem volt valamilyen félig odafigyelős játékra, és pont akciós volt az Anthem. Anno nem próbáltam, sőt, nekem az összes ehhez hasonló live service játék (Destiny, Warframe) kimaradt, és mivel ehhez már nem gyártanak tartalmat, ezért gondoltam, hogy megér egy próbát. Tetszett a gameplay, de végig bennem volt a "basszus, mekkora potenciál lenne ebben" érzés. Sajnos maga a tényleges tartalom kevés a játékban, amit én annyira nem sajnálok, lévén 4 eurót fizettem érte, de teljesen érthető és jogos, hogy bukás lett a játék. "Igazi" pénzért ez bizony gyalázatosan kevés. Mindenesetre kellemes emlékként marad meg.

    Ugyan nem akartam még beszerezni, de öcsém erősködött, úgyhogy felesben megvettük lemezen a Mass Effect trilógiát, amit jelenleg ő játszik, de közben megjött a kedvem az Andromedához, amit évekkel ezelőtt vettem szintén valami best buy akcióban. Az elején járok, eddig tetszik a sztori, de a gunplay valahogy nem esik kézre, pedig az az Anthemben jó volt, és hát mégiscsak ugyanaz a készítő.

    A PSPlust szintén öcsémmel veszem minden hónapban felesben, azonban tegnap a szüleim ki akarták próbálni a VR-t és a Beat Saber mellett egy másik játékot is meg akartam mutatni nekik. Ehhez elő akartam fizetni az én profilomra is egy hónapos PSPlus-ra, amin anno behúztam pár VR játékot, de véletlenül sikerült 1 hónap PSNow-t venni. Innen üzenem a Sonynak, hogy az appjuk átláthatósága a 2000-res évek eleji rajongói G-Portálokéval vetekszik. Egyébként egész jó címek vannak benne, csak hát nem ezt szerettem volna.

    Szintén nem tervezett kiadás volt a Telltale féle The Walking Dead sorozat teljes kiadása. A legutolsó évaddal még nem játszottam és random akadtam rá tök jó áron a pakkra a Hardveraprón. Ez tipikusan az a játék, amit szívesen tudok a polcomon, úgyhogy nagyon örülök neki.

    Végül tegnap este még megvettem a Skyrim VR-t. A barátnőmet érdekli nagyon, és ugyan a sima változat itt van a polcon, úgy volt vele, hogy akkor már a VR változatot nyomná. Keresgéltem lemezen, de nem találtam olcsó változatot, így maradt a digitális. Majd egyszer beszerzem lemezesen is.

    Szerk: most vettem észre, hogy tegnap már augusztus volt, úgyhogy a Skyrim és a PSNow már ehavi költés, de ha már egyszer megírtam a sztoriját, akkor bent hagyom. :)

    [ Szerkesztve ]

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák