Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • copin

    őstag

    válasz #16820480 #48 üzenetére

    arról nem is beszélve, hogy úg emlékszem, hogy erről később kiderült, hogy egy kollégája ölte meg, csak álcázni akarta a gyilkosságot az akkoriban népszerű robbanós akkumlátor sztorival (de ezt a hírt most nem találom).

    [link] Ez lenne az?

  • Ulkesh

    őstag

    válasz #16820480 #48 üzenetére

    "egyrészt egy Motorola telefonról volt szó, másrészt meg nem eredeti akksival használták, arról nem is beszélve, hogy forróság volt, és a srác egy acélöntödében dolgozott. tök átlagos körülmények. ([link])"

    Azért az ember által elviselhető meleg nem szabadna, hogy bármilyen robbanást okozzon.

    "arról nem is beszélve, hogy úg emlékszem, hogy erről később kiderült, hogy egy kollégája ölte meg"

    Az egy másik eset volt, ott LG készülék volt a szereplő.
    Ezen kívül én még két esetről olvastam, ami viszont biztosan Nokia készülék volt, az egyiknél egy idősebb nő kezében robbant fel és az ijedtségtől lett rosszul és meghalt, a másiknál beszélgetés közben a feje mellett robbant, de most én sem találom ezeket.

    __________

    "jól láthatóan nincs az oldalán nyílás, így nem melegszik túl, ha mégis "véletlenül" felborulna."

    Ezzel én nem vitatkozom.
    A cikkben szerepelt a túlmelegedés indokaként, hogy a fal mellett az oldalára döntve volt tárolva és ez okozta a tüzet. Te csak azt bizonyítod, hogy tervezési hiba miatt voltak a túlmelegedések és ez a tűz is.

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Aktív témák