Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MMSZoli

    tag

    válasz dabadab #69 üzenetére

    Hi,
    amit én belülről láttam, az MTK8520-as volt, és bár célprocesszor, kihegyezve H.264 és a többi dekódolására, szinte mindent ez csinál, beleértve a külső USB vinyó FAT32 kezelését is. Úgyhogy annál biztosan nincs külön proci, egyébként is erőforrás-pazarlás lenne csak GUI-ra egy ARM-ot használni, nemigaz?
    Egyébként egy ARM ennél SOKKAL többet elbírna. De a lentiekkel elismered, hogy "tudhatna" személyre szabott felületet, csak úgy érzik, nem fontos. Szerintem meg fontos, főleg ha az eredeti béna, pláne 80 ezerért. Van BD-Live, miért nem raknak fel installálható témákat? Akár pár dollárért? Warcraft? Valentine day téma meglepinek? Fociklubbok? Forma1 csapatok? Mekkora királyság lenne már? Még üzlet is van benne.

    A hackelt firmware-ekkel kapcsolatban: mivel egy ideig én is használtam ilyen Philips lejátszót, elmondhatom, hogy felhasználó kényelmét illetően óriási lépés volt. Számomra pl átütő siker volt, hogy az MP3 nevéből nem csak annyit láttam, hogy "TANKCSAPDA - K" hanem ki volt írva a teljes név, vagy a kölcsönkapott gyüjteményen nem fejben kellett dekódolnom, hogy a kérdőjel helyett eredetileg melyik speckó magyar karakter állhatott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák