Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jhonny06

    veterán

    válasz szironyl #73 üzenetére

    Igen amúgy, vicces, hogy a kolléga arra hivatkozik, hogy "hát a család a fontosabb, ezért nyilván annak adom el, aki több pénzt ad érte". Abba nem gondol bele, hogy vásárlásnál ha valaki ugyanígy gondolkodik, akkor nekik nem lesz hova menniük lakni.. :)

  • válasz szironyl #73 üzenetére

    Ilyenkor biztos vagyok benne, hogy ti lennétek az elsők, akik szidnák mint a bokrot, mert hát milyen dolog ez..

    Nope. De azért jó látni, hogy megy a papolás, vele párhuzamosan meg az ismeretlenben ítélkezés.
    Azért elárulom, ilyen esetben magamat hibáztatnám, hogy miért hagytam meg ezt a lehetőséget az eladónak, mert nem élek álomvilágban. Szvsz ugyanúgy megérteném, ha ezen körülmények között engem kosaraztak volna ki. Igen, ha közvetlen anyagi kárt okoz (kifizetett ügyvéd) akkor azt szóvá teszem, de fordított esetben simán kifizetném az általam okozott hasonló kárt. Pont erről beszélek, de gondolom csak az a rész jött át, hogy én biztos egy megbízhatatlan sz.r ember vagyok.

    Annyival szeretném lezárni, hogy ismerettségi körben, család, barátok, kollégák szemében az egyik legmegbízhatóbb, és legbecsületesebb ember vagyok. Lehet, hogy ez most egoistán hangzik, lehet, hogy azt hiszitek torzult önképpel rendelkezem, de ahogy említettem, nekem az számít, akivel közvetlen kapcsolatom van. Amíg ezen emberek feltétlen bizalmát élvezem, nem fog meggyőzni pár random nicknév, hogy szar ember vagyok, és nem fogom úgy érezni, változtatnom kéne.

    Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

Új hozzászólás Aktív témák