Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16939776

    törölt tag

    válasz sb #188 üzenetére

    Szerintem a mostani - átmeneti időszakban lévő - online játékokhoz ideális lesz, ahol a 4C/8T határon van-volt bizonyos helyzetekben. de kb.: a következő nagy teljesítményű(+50%) VGA-t már nem biztos hogy kihajtja ilyen körülmények között. ~1-évet kell ezzel kihúzni, arra megfelelő lesz.

    A következő desktop processzoruk érdekes, sorsdöntő lesz számukra.

    [ Szerkesztve ]

  • b.

    félisten

    válasz sb #193 üzenetére

    tehát akkor értelmezd pontosan mit írtam.

    "A non K procik nem lépik át a megadott TDP keretet most sem, ott sem fogják"

    A múlt héten is teljesen másról volt szó ugye, ott is próbáld értelmezni mihez és mit írtam ott se sikerült igazán megértened elsőre...

    Ha nem kényszeríted arra az Intel féle Power Thermal Utility vel akkor ez ennyi, 65 watt és kész..

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • Gicz

    addikt

    válasz sb #204 üzenetére

    Átlag user (pl anyukám) nemhiszem h 7900X-et szeretne vagy 1800X -et. Már ha értene hozzá sem hiszem h igényelné mint átlag user :)

    Aki itt van ezen a fórumon, vagy aki csak tudja mit jelent az a 3 betű h TDP, szerintem már nem átlag user, és el tudja dönteni mi kell neki :)

  • b.

    félisten

    válasz sb #203 üzenetére

    Továbbra sincs se eleje se vége a mondandódnak, és belinkelsz egy tesztet, ahol továbbra sem a non K verziókat tesztelik. Segítek.
    [link]
    itt láthatod a 7700 fogyasztását ha nincs megpiszkálva az energiagazdálkodás. FULL load 63 watt.

    Továbbra sincs értelme egy meg sem jelent processzor teljesítményéről vitázni, ahol te meg azt állítod , hogy nem lesz meg ez az órajel, mert azt gondolod a te szavad többet ér. majd ha kijön meglátjuk, 7700 is hozta azt ,amit megadtak. Az megint más tészta, hogy aki nem akarta, hogy agresszívan szabályozza a proci az órajelet a fogyasztás tükrében, az meg tud vele etetni 100 wattot is.
    nekem a kettő arányossága a fontos, meg annak is akinek feljebb írtam. Jó teljesítményt adjon alacsony fogyasztással, hogy könnyen hűthető legyen kisebb gépben is,mint az enyém.

    Mobil pocikhoz írt részt pedig most is háromszor elolvastam,és ez után sem értem,mert egyszerűen értelmetlen amit ebben a hozzászólásban is összehordtál. Ott megvitattuk, tessék,[link] amit meg kellett Én meg nem tudok neked szinkron tolmácsot adni és felvilágosítani a mobil piac működésesről téged.
    Most is van elavultabb gyártástechnológiával Bristol 15 wattos AMD mobilproci, ami nem lépi át a keretet és 4 magos, még ha alacsony órajellel is megy. ez mellé mindeki csak örül,ha jön magasabb órajellel 4 magos társa akármekkora magas fogyasztással.
    Ennyi volt a lényege amit nem tudtál megérteni ott sem ( bár ott úgy tűnt a végégére,de mégsem )

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák