Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz iNfAntRy #58 üzenetére

    Feltéve, hogy a yt-on a kiadó/együttes által feltöltött változatot hallgatod, nem a több száz valaki által feltöltöttet. A yt attól hogy maga a weblap legális, még elég nagy kalóztanya igazából.

  • Gubbba

    tag

    válasz iNfAntRy #58 üzenetére

    Sokan reagáltak már arra amit írtál, de én sem tudom szó nélkül hagyni. Lehet, hogy csak szerencsétlen volt a megfogalmazás, mert alapvetően érthető amit írsz, de a legtöbb embernél valószínűleg az verte ki a biztosítékot, hogy téged "elszomorít" és "zavar", hogy egyesek képesek akár egy fillért is fizetni a zenehallgatásért. Majd ezután azt írod, hogy "nem nagyon hallgatok zenét, meg nem vezetés közben hallgatok, ha hallgatok, ezért én nem akarok fizetni". Nos ez tipikusan az az eset, amikor valaki úgy formál véleményt, hogy fogalma sincs a témáról. Ha nem hallgatsz zenét nyilván nem értheted más miért hajlandó fizetni érte. Elárulom neked: mert egy Spotify előfizetés annyival kényelmesebbé teszi az egészet, hogy sok millió ember úgy gondolja, ez neki megér párszáz forintot havonta. De nyilván ők a hülyék. Ezek az emberek szeretnek zenét hallgatni, akár órákon át. Szeretnek új zenéket felfedezni, szeretik, hogy egyetlen kattintással letölthetnek bármit a telefonjukra és ott is hallgathatják, ahol nincsenek netközelben. Ettől ne legyél szomorú, ilyen emberek léteznek. Nekem nincs korlátlan mobilnetem, mert én meg azért nem vagyok hajlandó havi sokezer Ft-ot fizetni, megvagyok nélküle. Mégsem szomorít el ha más kifizeti. A stílusodból nekem egyébként úgy tűnik tipikusan annak a mai fiatal generációnak a tagja vagy, aki természetesnek veszi, hogy a csapból is folyik az internet, a warez és minden ingyen van. Sajnos sokan vannak hozzád hasonlók, és engem ez szomorít el és zavar. Peace :)

Új hozzászólás Aktív témák