Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    óóó... otthon van még talán a pincében egy 150-200w körüli at-s tápom... elő kellene keresnem... lehet h a pára miatt már gombatenyészet is van rajta... az ám az igazán zöld cucc... mi értéke lehet most? :)

    egyébként pozitív, hogy nem az ilyen 1200w környéki tápokat nyomatjék ész nélkül, hanem a 400w körüli kategóriát is, mert untig elég az is egy átlag konfighoz... (sőt még átlag felettihez is...)

    #1: ha táp, akkor nekem chieftec... :) nagyon jó tápjaik vannak... már pár éve megvan a kis 350-esem és teljesen elég... kisebb tizedmásodperces áramkimaradásokat is simán bírja... csak néztem... régi tápom kisebb áramingadozásnál megadta magát ez meg kibír majdnem mindent... igaz súlyban is a duplája a "deer"-nek :DD ha ezt valakihez hozzádobnám, az szerintem nem menne messzebbre... van benne anyag tisztességgel...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák