Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hash99

    senior tag

    válasz antikomcsi #34 üzenetére

    Valószínüleg túl lett hypeolva ez a next gen konzol téma és ahhoz képest tényleg nem lett akkora csoda. De az előző generációs konzolokhoz képest óriási a különbség hardware szinten. És ha megnézel mondjuk egy ps3-ra kiadás után megjelent játékot és egy 6 évvel későbbit láthatod ott is mekkorát fejlődtek az idők során pedig a hardware nem változott. Ez erre a generációra is igaz lesz 2 év múlva lehet olyan grafikával jönnek majd ki a konzolos címek hogy becsinálsz a nadrágodba és mivel pc-s driverek és api-k fejlődésével megy a ba..akodás meg az idő húzás elképzelhető hogy nem is fog menni olyan minőségben a kis drágaságodon mint a konzolon. Mondom ezt úgy hogy PC-s vagyok.

  • haddent

    addikt

    válasz antikomcsi #34 üzenetére

    Én folyamatosan olvasom az összes itt megjelenő pc-ps4 cikket, valamint a külföldieket is szemmel tartom, de nem értem az összefüggést. Mostmár PC- re is elérhető lesz egy komoly, jó algoritmus amely előrelépés. Erről szól a cikk. Erre beírtad, hogy gyengék a konzolok. Mindezt ~fél év és néhány (szutyok) multiplatform (Bf4 vicc kategória) valamint 1-2 remastered játék után. Szerintem ez marhára messzemenő és egyelőre még megalapozatlan következtetés, de ez valóban csak az én véleményem a tied ellen (annyi fölénnyel, hogy előző generációban is ez volt a séma..).
    Azt továbbra se látom, hogy miért baj, hogy a cikk az algoritmus, a Mantle és a gcn megszületett és hogy ez hogyan következik egyenesen a konzolok gyengeségéből. Nekem ez összeesküvés elmélet :DDD

    A cikk szerintem továbbra is egy pozitív infó PC gémerek számára, nem több :F

    O_L_I mert nem is az de felejtsük..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák