Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz tecsu #88 üzenetére

    Hát, nem tudok ehhez hozzászólni sajnos. Eddig egy M8-cal fotóztam összesen, de ott sem közvetlen jpeg-be. Illetve boltban próbáltam Q-t és M10-et, de ott meg nem hoztam el a képeket belőle.

    t72killer: Jó bonyolultnak tűnik ez az OPF. Kíváncsi vagyok, hogy ezeknél lesz-e valami "beégés" gond, mint az organikus kijelzőknél. MILC-ek esetében nem túlságosan reklámozott probléma szokott lenni, hogy ugye nincs kikapcsolt állapotban sem az érzékelő előtt, így ha mondjuk beforgatod naplementét fotózni az állványon, és úgy hagyod egy darabig, amíg összeáll a kompozíció, akkor szépen kiégetheti az érzékelőt a Nap.

    ROBOTER: Igen, hardvert. Arra akartam inkább gondolni, hogy más gyártóknak azért jellemzően van filmes múltjuk, gyártottak évtizedeken át bizonyos képi világra épülő filmet. Illetve a másik, hogy pont mivel ilyen mamut a cég(csoport), nem olyan nagy az átjárás a részlegek között. Mennyi ideig tartott, mire a telefonjaik megkaphatták a Walkman brandet, vagy a Braviát (és elvileg a vele járó technológiákat).

Új hozzászólás Aktív témák